МОЖЛИВОСТІ В ГАЛУЗІ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ERASMUS + У ДРУГОМУ СЕМЕСТРІ 2017/2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

e-mail Друк

2017 10 17a-1

В рамках програми Європейського Союзу ERASMUS+ (Опція К1) студенти, аспіранти та викладачі Національного університету «Одеська юридична академія» можуть взяти участь у програмах академічної мобільності у другому семестрі 2017/2018 навчального року.

1. Навчання протягом семестру на юридичному факультеті Університету Анадолу(крупнішому державному університеті Туреччини) одного студента/аспіранта.

Програма Еразмус + відшкодовує студенту/аспіранту НУ «ОЮА дорожні витрати у розмірі 275 євро, а також щомісячно надає стипендію у розмірі 800 євро.

Вимоги програми ERASMUS + для студентів/аспірантів, які бажають взяти участь у даному виді академічній мобільності: бути студентом 2-6 курсу або аспірантом денної форми навчання, мати середній бал успішності не менше «4», володіти англійською мовою на рівні B2 або турецькою мовою на рівні не менш В1, що засвідчено міжнародно визнаним сертифікатом.

2. Навчання протягом семестру на юридичному факультеті Загребського університету(провідного університету Хорватії) одного студента магістратури факультету міжнародно-правових відносин.

Програма Еразмус + відшкодовує студенту НУ «ОЮА дорожні витрати, а також щомісячно надає стипендію у розмірі не менш 800 євро.

Вимоги програми ERASMUS + для студентів, які бажають взяти участь у даному виді академічній мобільності: бути студентом 1 або 2 курсу магістратури факультету міжнародно-правових відносин, спеціалізація «міжнародне та європейське право»,  мати середній бал успішності не менше «4», володіти англійською мовою на рівні B2, що засвідчено міжнародно визнаним сертифікатом.

2.  Cтажування протягом одного тижня в Загребському університеті (провідному університеті Хорватії) в період січень – лютий 2018 року:
· одного викладача, який викладає юридичні дисципліни;
· одного викладача, який викладає економічні дисципліни;
· одного викладача, який викладає міжнародні відносини.

Програма Еразмус + відшкодовує викладачам НУ «ОЮА» дорожні витрати та добові з розрахунку 100 євро за день.

Вимоги програми ERASMUS + для викладачів, які бажають взяти участь у даному виді академічній мобільності:бути штатними викладачами університету, мати відповідну профільну наукову ступінь, володіти англійською мовою на рівні не менш B2, що засвідчено міжнародно визнаним сертифікатом.

Більш детальну інформації про програми академічної мобільності можна дізнатися у відділі міжнародних зв’язків НУ «ОЮА» (вул. Фонтанська дорога, 23, кабінет 207).

Заявки на участь у програмах академічної мобільності приймаються відділом міжнародних зв’язків до 1 листопада 2017 року!