Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському круглому столі «Юридична освіта в Рішельєвському ліцеї»

e-mail Друк

logo capЗ нагоди 200-річчя від дня заснування Рішельєвського ліцею та 20-річчя Національного університету «Одеська юридична академія», запрошуємо вас 15 грудня 2017 року взяти участь у Всеукраїнському круглому столі «Юридична освіта в Рішельєвському ліцеї», який відбудеться в Національному університеті «Одеська юридична академія» за адресою: м. Одеса, вул. Академічна 2/1, відділ рідкісних та цінних видань (Музей книги).

Метою даного заходу є сприяння і стимулювання розвитку юридичної науки в Україні, підвищення якості підготовки фахівців і заохочення наукової та творчої праці педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування.

Реєстрація учасників круглого столу відбудеться 15 грудня 2017 року з 13-30 по 14-00 за адресою: м. Одеса, вул. Академічна 2/1, відділ рідкісних та цінних видань (Музей книги).

Орієнтовний регламент роботи круглого столу:

13.30-14.00 – реєстрація учасників круглого столу;
14.00-14.30 – відкриття круглого столу;
14.30-16.00 – доповіді учасників;
16.00-16.30 – дискусія та підведення підсумків круглого столу;
16.30-16.45 – ухвалення резолюції круглого столу.

Додаткова інформація:

Усі  витрати  по  відрядженню,  проживанню  та  харчуванню здійснюються учасником круглого столу за власний рахунок або за рахунок організації, яка його відрядила.

За додатковою інформацією звертатися: кафедра історії держави і права Національного університету «Одеська юридична академія».

Телефон: (048) 719-87-73