Факультет журналістики запрошує на VII Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд»

e-mail Друк

2017 10 30-1

24-26 листопада 2017 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбудеться VII Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд».

Мета заходу – розповісти про соціальні проблеми молоді з позицій самої молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення, залучити молодь до відкритого обговорення та привернути увагу широкої аудиторії до найактуальніших соціально значущих тем.

За шість попередніх роки Фестиваль об’єднав творчу небайдужу молодь, готову відкрито говорити про проблеми й шукати шляхи їх вирішення. За цей час було надіслано понад 1500 проектів від майже 800 учасників зі всіх куточків України, а також із Росії, Білорусі, Польщі, Німеччини.

Концепція фестивалю — повна відкритість для творчого експерименту молоді у сфері соціальної реклами: немає обмежень для учасників ні у виборі соціальних проблем, ні у виборі способу вираження ідеї. Окрім перегляду конкурсних робіт і визначення кращих, фестиваль – це ще й три дні насиченої програми майстер-класів, семінарів та лекцій.

Умови участі

У конкурсній програмі Фестивалю можуть брати участь школярі, студенти вищих навчальних закладів будь-якого рівня акредитації та молодь віком до 30 років. Це можуть бути окремі особи і групи осіб, представники молодіжних та дитячих громадських організацій.
Допускається як очна, так і заочна форма участі. Проект відкритий для конкурсантів із усіх регіонів.

Участь у Фестивалі безкоштовна.

Для участі у Фестивалі необхідно до 10 листопада 2017 року:

-    зареєструватися за посиланням:
-    надіслати конкурсну роботу, оформлену згідно з вимогами Фестивалю.

Проекти приймаються на конкурс у таких номінаціях:
1. Друкована продукція (плакати, стікери, календарі, буклети, брошури, листівки тощо).
2. Відеоролик (до 120 секунд).
3. Аудіоролик (до 60 секунд).
4. Зовнішня реклама.
5. Соціальна реклама ручної роботи.
6. Соціальний PR-проект (концепція проекту у вигляді презентації PowerPoint).
Кращі роботи будуть розміщені в інформаційному просторі України, а їх автори нагороджені призами.

а також спільноту фестивалю в соціальній мережі https://www.facebook.com/pg/inshyi.poglyad/posts/?ref=page_internal