Юридична фірма «АНК» оголошує про початок Тринадцятого Стипендіального конкурсу на здобуття іменних стипендій та стажувань для студентів юридичних спеціальностей

e-mail Друк

2017 11 03-1

До участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання Національного університету «Одеська юридична академія».

Стипендіальний конкурс проходитиме у два етапи. У рамках Першого туру учасникам пропонується самостійно вирішити три задачі. Останній термін для подачі конкурсних робіт та анкет – 22 грудня 2017 року. За результатами Першого туру Стипендіальна комісія обере 10 кращих робіт, автори яких будуть запрошені для участі у Другому турі.

Другий тур буде проходити в офісі ЮФ «АНК» і включатиме тестові завдання з різних галузей права, рішення завдання виходячи з практичної ситуації, перевірку умінь і навичок користування системою «ЛІГА:ЗАКОН» і володіння іноземною мовою. За результатами Другого туру будуть визначені три переможці (1-е, 2-е і 3-е місце), які отримають іменні сертифікати та стипендії і будуть запрошені на стажування до Юридичної фірмі «АНК» під час літніх канікул. Іменна стипендія за 1-е місце складатиме 1500 гривень на місяць, за 2-е місце - 1200 гривень на місяць, за третє місце - 1000 гривень на місяць. Стипендії будуть виплачуватися переможцям протягом 6 місяців.

Із завданнями Першого туру, Положенням про 13-ий Стипендіальний конкурс та Анкетою учасника можна ознайомитися на сайті Юридичної фірми «АНК» за адресою: http://www.ank.odessa.ua