Школа юного журналіста, рекламіста та піарника розпочала свою роботу!

e-mail Друк

На базі факультету журналістики стартував 5-й сезон Школи юного журналіста.

4 листопада школярі та абітурієнти розпочали знайомство із журналістикою. Учасники осінньої школи матимуть можливість ознайомитися з діяльністю факультету, послухати лекції від викладачів кафедри та практикуючих журналістів, а також зможуть створити власний той чи інший мас-медійний продукт.

Цьогоріч серед учасників школи були не лише випускники, а й учні молодших класів, для яких, за ініціативи викладача з радіовиробництва Дениса Цикановського, було організовано екскурсію на «Народному радіо».

Нагадаємо, що Школа юного журналіста, рекламіста та піарника тільки розпочала свою роботу.

Щосуботи з 10.00 факультет журналістики чекає всіх бажаючих в творчій майстерні TRoom (вул. Академічна 7б, Одеса, факультет журналістики НУ "ОЮА").

З усіх питань звертайтеся за телефоном (048) 719 88 40 або приходьте до нас на факультет. До зустрічі!

Новини університету Школа юного журналіста, рекламіста та піарника розпочала свою роботу!