e-mail Друк

Викладачі кафедри журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» разом з ГО «Молодіжний центр ефективних комунікацій» за підтримки Інституту з міжнародного співробітництва німецької асоціації народних університетів (DVV International) продовжує реалізовувати проект «Відкритий університет».

Метою цього проекту є популяризація неформальної освіти дорослих через проведення відкритих семінарів, тренінгів, майстер-класів, літературних кафе.

Наразі викладачами кафедри щотижня проводяться тренінги для всіх, хто бажає набути вмінь та навичок. Щосереди для учасників проекту проводиться «Розмовний англомовний клуб» під керівництвом молодого асистента кафедри Литвишко Євгенії, кожного четверга проходить майстерня з фото- та відеозйомки від викладачів з журналістської майстерності та фотожурналістики Данилова Владислава та Олега Владимирського.

Заняття для учасників «Відкритого університету» проходять в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського.

Зазначимо, що заняття ще продовжуються, тож кожен охочий може приєднатися до команди «Відкритого університету»!

Для більш детальної інформації та розкладом занять звертайтесь на офіційну сторінку проекту в фейсбуці https://www.facebook.com/groups/342544746159613/

Приєднуйтесь! Буде цікаво!

Новини університету Кафедра журналістики продовжує активно працювати в міжнародному проекті з неформальної освіти