e-mail Друк

Напередодні всесвітнього дня науки (World Science Day for Peace and Development) у читальному залі наукової бібліотеки Національного університету «Одеська юридична академія» пройшла «Осіння школа науковця», яка об’єднала бібліотечних фахівців і вчених нашого Університету та інших навчальних закладів міста з метою обговорення та аналізу актуальних питань сфери інформаційного забезпечення та модернізації процесу здійснення наукових досліджень та просування наукового доробку науковців у міжнародному інформаційному просторі. Захід продовжив цикл тренінгів, започаткованих у 2015 році і вже два роки поспіль реалізовується співробітниками бібліотеки за підтримки керівництва Університету, і особисто Сергія Васильовича Ківалова.

Роботу «Осінньої школи науковця» було розпочато вітальним словом проректора з наукової роботи НУ «ОЮА» Галини Олексіївни Ульянової, яка відмітила важливість і нагальність проведення заходу, враховуючи нові виклики та завдання, які обумовлені  активним реформуванням наукової сфери у сучасній Україні.

Доповіді, представлені співробітниками бібліотеки (Іванійчук Т. Ю., Дремлюга О. О., Зубченко Н. І., Хрущ Т. О., Бортняк А. С., Кузьмін Е. Е., Жидков В. О., Кір’як Д. А.) на «Осінній школі науковця» висвітлювали питання організаційно-правового регулювання здійснення наукових досліджень, виміру публікаційної активності та цитованості авторів наукових праць, обчислення індикаторів вебометричних рейтингів університетів, особливостей структури і функціональності електронної бібліотеки Університету загалом та репозитарію й електронного каталогу зокрема, вимог до опублікування наукових робіт у рейтингових виданнях, особливостей функціонування платформи Web of Scienceта ін.

Результатом активного обговорення нагальних проблем розробки механізмів та інструментів забезпечення ефективної роботи науковців університетських спільнот сучасної України, в якому приймали участь провідні вчені нашого Університету (д. ю. н., доцент Гловюк І. В., к.ю.н., проф. О. М. Калітенко, к.ю.н., доцент О. П.Ващук, к.ю.н. доцент Р. Є. Еннан, к.ю.н., доцент Л. М. Корнута, к.ю.н., доцент Д. Д. Позова та ін.) стала розробка рекомендацій щодо вдосконалення шляхів підвищення вебометричного рейтингу нашого Університету та покращення інформаційного супроводу та представлення та популяризації наукового доробку представників Одеської школи права.

Новини університету До Всесвітнього дня науки в науковій бібліотеці НУ «ОЮА» проведено «Осінню школу науковця» з проблем прикладного наукознавства