Відбулося тематичне заняття за участю іноземних студентів «20 кроків за 20 років»

Відбулося тематичне заняття за участю іноземних студентів «20 кроків за 20 років»

e-mail Друк

За підтримки керівництва Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося об’єднане тематичне заняття з дисципліни «Українська (російська) мова як іноземна», присвячене 20 річчю Національного університету «Одеська юридична академія». Захід був організований кафедрою іноземних мов №1. Почесними гостями святкового заняття стали проректор з міжнародних зв’язків професор В.О. Туляков, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент В.Р. Барський, доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення О.А. Трюхан. Учасниками заходу були студенти-іноземці різних факультетів та спеціальностей.

Розпочалося заняття з вітального слова старшого викладача І.П. Сільвановської, яка наголосила на тому, що Національний університет «Одеська юридична академія»  має славетні традиції підготовки юридичних кадрів для зарубіжних країн. З перших років існування Юридичної академії як самостійного навчального закладу в ньому навчалась значна кількість іноземних студентів та аспірантів. І зараз в університеті завзято навчаються, беруть участь у науковому, культурному та  спортивному житті університету студенти та аспіранти з Азербайджану, Туркменістану, Нігерії, Молдови, Гани, Гвінеї, Росії, Зімбабве, Узбекистану, Вірменії, Румунії, Таджикистану, Ізраїлю, Данії.

Першим з доповіддю про історію юридичної освіти на Півдні України виступив студент 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин, громадянин Туркменістану Оман Дурдигулієв. Далі студент 4 курсу Інституту кримінальної юстиції, громадянин Азербайджану Ельчін Пашаєв розповів про внесок вчених університету у розвиток вітчизняної юриспруденції, а саме про формування наукових шкіл академіка С.В. Ківалова, професора М. П.  Орзіха, професора Є.В. Додіна, професора В.О. Тулякова та інших. Студент 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин, громадян Нігерії Абрахам Фаіт Абель розповів про досягнення університету в галузі міжнародного співробітництва.

Далі іноземні студенти продемонстрували рівень володіння українською та російською мовами та виступили з презентаціями країн, які являються їх батьківщиною. Студентки із Республіки Молдова, Азербайджану та Туркменістану розповіли про історію, традиції та державні символи своїх країн, студенти з Гани та Гвінеї розповіли про державний устрій своїх країн і навіть заспівали державні гімни, а студенти з Росії, Азербайджану та Зімбабве привітали присутніх віршами про Україну.

Від імені президента Національного університету «Одеська юридична академія» іноземних студентів привітав проректор з міжнародних зв’язків професор В.О. Туляков. Він також розповів присутнім про географію випускників Національного університету «Одеська юридична академія», яка за 20 років охоплює близько 1500 осіб з Азербайджану, Анголи, Вірменії, Афганістану, Білорусі, Болгарії, В'єтнаму, Гани, Грузії, Данії, Зімбабве, Ізраїлю, Йорданії, Іраку, Ірану, Ємену, Казахстану, Камеруну, Кенії, Китаю, Литви, Латвії, Молдови, Монголії, Намібії, Нігерії, Палестини, Росії, Саудівської Аравії, Сербії, Сирії, Сомалі, США, Танзанії, Туреччини, Туркменістану, ФРН, Узбекистану. Багато іноземних випускники університету зайняли високопоставлені посади в політичній, економічній та юридичній сферах на батьківщині.

В завершення заняття професор В.О. Туляков побажав всім присутнім успіхів у навчанні.  

Новини університету Відбулося тематичне заняття за участю іноземних студентів «20 кроків за 20 років»