20 кроків за 20 років

e-mail Друк

13 листопада, за підтримки керівництва Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося об’єднане тематичне заняття з дисципліни «Українська (російська) мова як іноземна», присвячене Дню Almamater – 20 років. Захід  був організований кафедрою іноземних мов №1. Почесними гостями святкового заняття стали проректор з міжнародних зв’язків проф. В. О. Туляков, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент В. Р. Барський, доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення О. А. Трюхан. Учасниками заходу були студенти-іноземці з різних країн світу: Республіка Туркменістан, Нігерія,Республіка  Азербайджан, Республіка Молдова,  Гвінея, Росія, Зімбабве тощо.

Розпочалося заняття з вітального слова старшого викладача кафедри іноземних мов №1 І. П. Сільвановської. Ірина Павлівна наголосила на тому,  що в НУ «ОЮА» на протязі багатьох років навчаються студенти-іноземці, які активно приймають участь у науковому житті Університету, а їх досягнення у юриспруденції стають гордістю НУ «ОЮА».

На початку заняття виступив з доповіддю про історію розвитку НУ «ОЮА» студент 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин О. Дурдигулієв з Республіки Туркменістан. Далі студент 4 курсу Інституту кримінальної юстиції І. Пашаєв з Республіки Азербайджан розповів про вклад вчених юристів нашого Університету у розвиток вітчизняної юриспруденції, а саме: президента НУ «ОЮА» академіка С. В. Ківалова, професора М. П.  Орзіха, проректора з міжнародних зв’язків професора В. О. Тулякова та інших. Далі студенти-іноземці виступили з презентаціями країн, що являються їх Батьківщиною. Студентки із Республіки Молдова розповіли про історію, традиції та державні символи Молдови, а студент із Гвінеї навіть заспівав гімн своєї країни. Далі студенти із Росії, Азербайджану та Зімбабве привітали присутніх віршами про Україну.

В завершення заняття проректор з міжнародних зв’язків професор В.О. Туляков поділився гарним враженням від цього заходу та побажав всім присутнім успіхів у навчанні.

Новини університету 20 кроків за 20 років