Факультет журналістики готовий розпочинати «Інший погляд»

Факультет журналістики готовий розпочинати «Інший погляд»

e-mail Друк

Фестиваль соціальної реклами «Інший погляд» стартує вже менш ніж через два тижні. 13 листопада в навчальній телестудії факультету журналістики відбулась прес-конференція організаторів та партнерів фестивалю.

Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд», що розпочинає вже VІІ сезон, цьогоріч пройде 24-26 листопада на базі факультету журналістики НУ «ОЮА».

Мета фестивалю – розповісти про соціальні проблеми молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення. У фестивалі представлено 6 номінацій: відео, радіо, інтернет, друкована зовнішня реклама та реклама ручної роботи.

Цьогоріч на розгляд журі представлено близько 150 робіт від учасників з України, Казахстану, Білорусі та Німеччини.

«Ми вже отримали роботи від всіх конкурсантів та з радістю готові розпочинати наш фестиваль! Цей сезон здивував нас не лише географією учасників, а й якісними та цікавими продуктами! Окрім ночі соціальної реклами з переглядом кращих робіт, на учасників фестивалю очікують майстер-класи, тренінги та лекції від вітчизняних журналістів, дизайнерів та видавців. Я пишаюся тим, що спікерами цього року будуть насправді талановиті люди. Це відомий режисер, кіносценарист Валерій Балаян, дизайнер телеканалу «1+1» Андрій Курило, режисер та мультиплікатор Таня Ясінчук» - розповіла голова Оргкомітету, голова журі, ініціатор фестивалю та декан факультету журналістики Кузнєцова Тетяна Василівна.

Нагадаємо, що фестиваль стартує вже 24 листопада на факультеті журналістики. Переглянути роботи учасників можна на сайті фестивалю http://inshyi-poglyad.in.ua/

За оновленою інформацією та анонсами слідкуйте на офіційній сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/pg/inshyi.poglyad/posts/?ref=page_internal

Новини університету Факультет журналістики готовий розпочинати «Інший погляд»