З Міжнародним днем студента!

e-mail Друк

Сьогодні у всьому світі відзначають Міжнародний День студента. Студентські роки, без сумніву, найкращі в житті! Це час пізнавати світ і вчитися всьому новому! За роки, проведені в університеті, для багатьох студентів він стає рідним домом, а студентські друзі, часом, залишаються найвірнішими на все життя.

Студенти - це майбутнє нашої країни, а тому турбота про них повинна стати першочерговим завданням нашої держави. У Національному університеті «Одеська юридична академія» та Міжнародному гуманітарному університеті ми створили максимально комфортні умови для навчання і всебічного розвитку наших студентів. Побудована найкраща матеріально-технічна база і підібраний висококваліфікований професорсько-викладацький склад для того, щоб молоді люди мали можливість отримати якісну освіту європейського рівня.

У Міжнародний день студента щиро вітаю всіх учнів з сьогоднішнім святом! Від щирого серця бажаю успішного навчання, хороших друзів і творчого натхнення! Нехай Ваші студентські роки стануть найяскравішими і запам'ятовуються, а веселий юнацький запал збережеться на все життя!

Новини університету З Міжнародним днем студента!