e-mail Друк

В Національному університеті «Одеська юридична академія» 17-18 листопада 2017 р. відбулася Всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Економіко-правовий розвиток сучасної України», яка цього року пройшла вже всьоме. Організатором конференції виступила кафедра національної економіки.

Головною метою конференції було залучення студентів до науково-практичної діяльності, стимулювання і підтримка наукової діяльності аспірантів та молодих вчених.

Головними завданнями конференції було визначення та спроба розв’язання проблем, які мають практичне значення для розвитку науки, економіки, розширення міжнародних зв’язків. В сучасних умовах важливим є стимулювання зацікавленості молоді до громадської діяльності, створення умов для реалізації інноваційного потенціалу молоді тощо. Проведення конференції дозволило молодим науковцям ознайомити фахову спільноту з найбільш вагомими і цікавими результатами власних роздумів з актуальних проблем економіки та права, їх взаємодії на тлі сучасного розвитку, заявити про свої здобутки і отримати досвід відстоювання власної наукової позиції.

Участь у конференції взяли також аспіранти та молоді вчені. Загалом це 64 учасника, які є представниками провідних ВУЗів, що готують фахівців економіко-правового спрямування, зокрема, Національного університету «Одеська юридична академія», Міжнародного гуманітарного університету, Одеського національного морського університету, Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

Роботу конференції відкрили: завідувач кафедри національної економіки, професор, д.е.н., Кібік О.М., доцент кафедри національної економіки, доцент, к.е.н., Хаймінова Ю.В., доцент кафедри національної економіки, к.е.н., Редіна Є.В. В своєму виступі вони наголосили на нерозривному зв’язку економічних законів з правом, побажали учасникам наукових досягнень у майбутньому.

Новини університету VІІ Всеукраїнська наукова конференція «Економіко-правовий розвиток сучасної України»