e-mail Друк

З 13 по 17 листопада 2017 року в рамках програми Європейського Союзу ERASMUS + Опція К1 (академічна мобільність) відбувся навчальний візит професора кафедри кримінального права Національного університету «Одеська юридична академія» Євгена Юрійовича Полянського в Анатолійський університет (Туреччина).

Навчальному візиту в провідний турецький університет передував вимогливий конкурс, який відбувся ще в кінці 2016 року.

Під час перебування в Анатолійському університеті український вчений прочитав для студентів, аспірантів і викладачів лекцію про доктринальних засадах кримінального права США, його особливості та актуальні аспекти правозастосування.

Професор Полянський Є.Ю. кожен день брав участь у зустрічах з представниками професорсько-викладацького колективу юридичного факультету Анатолійського університету, на яких він мав можливість обмінюватися навчально-методичним і науковим досвідом з турецькими колегами. Зокрема, професор Полянський Є.Ю. зустрівся з деканом юридичного факультету Анатолійського університету професором Уфук Айдином, з яким відбулося обговорення особливостей університетського менеджменту в турецьких вузах, а також практики Анатолійського університету у впровадженні системи дистанційного навчання.

Крім того, професор Полянський Є.Ю. представив Одеську школу права на круглому столі, присвяченому проблематиці застосування сучасного кримінального законодавства Туреччини, а також став учасником обговорень актуальних проблем кримінального права з викладачами, аспірантами та студентами турецького університету.

Анатолійський Університет розташований в місті Ескішехір. Завдяки розвиненій системі дистанційної освіти він є найбільшим державним турецьким університетом, і четвертим за кількістю студентів у світі.

Щорічно програма Еразмус + Опція К1 (академічна мобільність) забезпечує студентам, аспірантам та викладачам Національного університету «Одеська юридична академія» можливість вчитись, викладати, проходити стажування в університетах однієї з 33 країн-членів програми.

За попередніми результатами конкурсу Еразмус + Опція К1 (академічна мобільність) можливість пройти семестрове навчання в зарубіжних університетах в 2018 році вже отримали два студента-магістранта Національного університету «Одеська юридична академія». Також три викладачі університету отримали можливість пройти короткострокове стажування в Загребськом університеті (Хорватія).

Міжнародне співробітництво Участь у реалізації проектів програм TACIS, TEMPUS, ERASMUS+ ERASMUS+ Академічна мобільність Професор Полянський Євген Юрійович взяв участь у навчальному візиті до Анатолійського університету в рамках програми Європейського Союзу