Факультет журналістики на Всеукраїнському конгресі!

e-mail Друк

Декан факультету журналістики, професор Тетяна Кузнєцова виступила спікером на І Всеукраїнському жіночому конгресі, що відбувся в Києві 22-23 листопада 2017 року.

Конгрес зібрав понад 300 найактивніших жінок і чоловіків, успішних в політиці та бізнесі, представників неурядових організацій та медіа, міжнародних громадських діячів. Метою форуму постало об’єднання учасників довкола ідеї забезпечення ґендерної рівності в різних секторах українського суспільства як базового елементу сталого розвитку нашої держави.

В рамках Конгресу відбулося 7 дискусійних панелей з питань посилення політичної і громадської участі жінок на різних рівнях, залучення жінок до процесу миротворчості та сектору безпеки, боротьби із ґендерно обумовленим насильством, а також подолання ґендерних стереотипів та посилення ґендерної освіти і просвіти.

В тематичних обговореннях взяли участь перші особи держави, українські та іноземні парламентарі, представники Уряду, міжнародних організацій, місцевого самоврядування, вітчизняні та закордонні експерти.

Тетяна Кузнєцова була залучена до панельної дискусії «Ґендер в освіті та роль медіа в інформаційно-просвітницькій діяльності щодо ґендерних питань», на якій було визначено напрямки ґендерної просвіти в Україні та шляхи запровадження ґендерних підходів в освіті. В процесі дискусії було обговорено роль ЗМІ у питаннях ґендерної просвіти та наголошено на неприпустимості гендерної дискримінації у ЗМІ.

Також серед спікерів панельної дискусії були головний редактор Київського бюро Радіо Свобода Інна Кузнецова, телеведуча та член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим`юк, телеведуча, адвокат та письменниця Лариса Денисенко, американський стратег з медіа та адвокації, політик, екс-президент Жіночого медіа-центру США Джему Грін, український громадський діяч та юрист Роман Греба, а також громадський діяч та народний депутат Світлана Войцеховська. Модератором дискусійної платформи виступила головна редакторка інформаційної служби ICTVОлена Фроляк.

Новини університету Факультет журналістики на Всеукраїнському конгресі!