У 2018 році на факультеті психології, політології та соціології НУ «ОЮА» відбудуться відразу три Всеукраїнські олімпіади!

e-mail Друк

2017 12 14-1

Національний університет «Одеська юридична академія» в 2018 році стане центром проведення II етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з політології та соціології для всіх вищих навчальних закладів України! Дане рішення прийнято відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 6 грудня 2017 року №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році».

Цей вибір не випадковий. Завдяки ініціативі Президента НУ «ОЮА», академіка Сергія Васильовича Ківалова, активній роботі факультету психології, політології та соціології і підтримці проректора з наукової роботи Ульянової Галини Олексіївни в університеті пройде II етап Всеукраїнської олімпіади. Адже саме тут створюються умови для реалізації і розвитку наукового та освітнього потенціалу студентів-політологів та соціологів.

Студенти факультету психології, політології та соціології щорічно з профорієнтаційним візитом відвідують Верховну Раду України. Багато з них є членами і активними учасниками Міжнародної Асоціації Студентів Політичної Науки (Україна), щорічний конвент якої в цьому році відбувся в стінах нашої Alma Mater. Також факультет психології, політології та соціології є колективним членом Соціологічної Асоціації України (САУ), а декан факультету, професор Яковлєв Д.В. в цьому році був обраний до складу правління даної асоціації.

При всебічній підтримці та ініціативі президента НУ «ОЮА» Ківалова Сергія Васильовича в 2012 році на базі університету створена Лабораторія соціологічних та політичних досліджень, яка успішно проводить емпіричні дослідження. Студенти мають можливість з першого курсу проходити практику в лабораторії і отримувати безцінний досвід своєї майбутньої професійної діяльності.

Олімпіада з політології для політологів відбудеться 19-20 квітня 2018 року, олімпіада з соціології для всіх спеціальностей пройде 17-18 травня 2018 року і також в цих числах відбудеться олімпіада з політології для всіх спеціальностей. Бажаємо всім учасникам плідної підготовки та освітнього натхнення. Удачі на майбутній олімпіаді і нехай переможе найсильніший!