У 2018 році факультет психології, політології та соціології НУ «ОЮА» стане центром проведення трьох Всеукраїнських студентських олімпіад

e-mail Друк

Факультет психології, політології та соціології готує фахівців з трьох актуальних в XXI сторіччі спеціальностей: психологія, політологія та соціологія. У підготовці студентів велика увага приділяється практичній складовій, яка підкріплюється якісним вивченням теорії. Факультет зарекомендував себе як лідер у підготовці політологів, соціологів і психологів в Україні. Студенти факультету традиційно щороку відвідують Верховну Раду України, де отримують безцінні знання і досвід, які стосуються майбутньої професійної діяльності. Факультет є колективним членом Міжнародної Асоціації Студентів Політичної Науки (МАСПН) і Соціологічної Асоціації України (САУ). В рамках співпраці з МАСПН студенти факультету психології, політології та соціології відвідали Великобританію, Грецію, Нідерланди, Чехію, Францію, Польщу та інші країни.

У 2018 році саме факультет психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» стане центром проведення II етапу відразу трьох Всеукраїнських студентських олімпіад: з політології для вищих навчальних закладів України, де політологія є спеціальністю, а також пройдуть олімпіади з політології та соціології для всіх вищих навчальних закладів України! Дане рішення прийнято відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 6 грудня 2017 року №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році».