Пішов з життя Василь Іванович Форманюк

e-mail Друк

З великим сумом повідомляємо, що на 61 році пішов з життя професор кафедри цивільного права, кандидат юридичних наук, декан факультету адвокатури (2005-2014 рр.) Національного університету "Одеська юридична академія" Василь Іванович Форманюк.

Василь Іванович працював в нашому університеті з самого початку його заснування і за ці роки здобув величезну повагу серед колег і заслужив щиру любов студентів, які завжди з радістю йшли на його лекції. Загибель вельмишановного професора Форманюка стала непоправною втратою для всього колективу нашого університету, адже ми втратили талановитого вченого, вчителя, друга.

Від імені всього професорсько-викладацького і студентського колективу Національного університету "Одеська юридична академія" висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Василя Івановича. Разом з ними сумують численні учні, колеги, студенти та всі, хто знав цю чудову людину.

Новини університету Пішов з життя Василь Іванович Форманюк