СТИПЕНДІЇ ЗАЛЬЦБУРЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДЛЯ УЧАСТІ У ЛІТНІЙ ШКОЛІ З ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРИВАТНОГО ПРАВА

СТИПЕНДІЇ ЗАЛЬЦБУРЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДЛЯ УЧАСТІ У ЛІТНІЙ ШКОЛІ З ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРИВАТНОГО ПРАВА

e-mail Друк

2018 01 11-1В рамках реалізації Угоди про співробітництво з Зальцбурзьким  Університетом студенти, аспіранти та молоді викладачі Національного університету «Одеська юридична академія» запрошуються до участі у Літній школі європейського приватного права, яка буде проходитиме з 2 по 14 липня 2018 в м. Зальцбург (Австрія).

Цього року Зальцбурзький Університет знову надає представникам Національного університету «Одеська юридична академія» 3 стипендії для участі в літній школі. Кожна стипендія відшкодовує витрати на проживання та реєстраційний внесок за участь у літній школі представників Одеської школи права (для інших учасників літньої школи він становить 400 євро). Інші витрати, пов'язані з участю в літній школі (проїзд та харчування), відшкодовуються українськими учасниками самостійно.

Планується, що в літній школі візьмуть участь представники 30 країн. Програма літньої школи передбачає навчальні заходи, екскурсії та вітальну вечерю.

Вимоги для участі в літній школі: обов'язкове володіння англійською мовою і бажано німецькою, французькою або іспанською мовою додатково, досвід участі в міжнародних освітніх проектах, відповідна освітня спеціалізація або напрямок наукових досліджень.

Для участі в конкурсі на отримання стипендії претенденти повинні не пізніше 20 квітня 2018 року надати до відділу міжнародних зв'язків Національного університету «Одеська юридична академія» наступні документи:

1. Резюме англійською мовою.
2. Реєстраційна форма.
3. Документ, що підтверджує рівень володіння англійською мовою.
4. Матеріали, що підтверджують відповідну освітню спеціалізацію або напрямок наукових досліджень (наукові статті, тези конференцій, сертифікати тощо).

Главная