14 МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС «КРИМІНАЛІСТИКА ТА СУДОВА ЕКСПЕРТОЛОГІЯ: НАУКА, НАВЧАННЯ, ПРАКТИКА»

e-mail Друк

2018 01 21-1

14 МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС
«КРИМІНАЛІСТИКА ТА СУДОВА
ЕКСПЕРТОЛОГІЯ: НАУКА, НАВЧАННЯ, ПРАКТИКА»
13-15 вересня 2018 р.
(м. Одеса, Україна)

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Литовське криміналістичне товариство, Міжнародний конгрес криміналістів, Університет Миколаса Ромеріса та Національний університет «Одеська юридична академія», 13-15 вересня 2018 р. організовують 14 Міжнародний конгрес «Криміналістика та судова експертологія: наука, навчання, практика».

1. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ 14 КОНГРЕСУ:
14 Конгрес буде проходити 13-15 вересня 2018 року в місті Одеса (Україна), в Національному університеті «Одеська юридична академія», (вул. Фонтанська дорога, буд. 23, зала засідань Вченої Ради)

2. ТЕМАТИКА КОНГРЕСУ:
• Процес глобалізації, інтернаціолізації злочинності і потреба міжнародної гармонізації
наукових досліджень в галузі криміналістики і судової експертології;
• Роль і місце недержавних міжнародних організацій у розвитку криміналістики і судової
експертизи;
• Спеціальні знання як інструмент впровадження досягнень науки в процес досудового
розслідування злочинів і їх судового розгляду;
• Криміналістична методика - традиційний шлях вдосконалення розслідування злочинів або
шлях впровадження сучасних методів управління?
• Проблемні питання розвитку окремих напрямків в судовій експертизі;
• Інноваційні методи в криміналістичній та судово-експертній дидактиці.

3. РОБОЧІ МОВАМИ КОНГРЕСУ: англійська, українська, і російська (передбачений синхронний переклад). Плануються пленарні сесії та стендові доклади.

4. ОСНОВНІ ДАТИ:
До 15 березня 2018 року:
• заповнити анкету на участь в конгресі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1TX4SxUp5uejS5HUBpbeHAhzT7n7GN6V5mzztjjDfCJk/prefill АБО заповнити і відправити на вказану нижче адресу ел. пошти друковану версію анкети (зразок анкети додається);
• відправити одну сторінку резюме статті (мовою статті) на зазначену нижче адресу ел. пошти (назва статті, інформація про автора - також вказати англійською мовою).
• статтю на мові статті;
• резюме на мові статті;
• резюме англійською мовою.
Статті можуть бути підготовлені на всіх офіційних мовах Європейського союзу, українською або російською мовами. Обсяг наукової статті - орієнтовний 14 стор.

Структура статті: назва статті; інформація про автора (ім'я, прізвище, науковий ступінь, звання, місце роботи і посада, поштова адреса для зворотного зв'язку, телефон, адреса електронної пошти); анотація (обсяг - від 200 до 400 символів). В анотації має бути коротко викладено зміст і проаналізовано основні питання на мові статті. Окремо вказати приблизно 5-8 основних ключових слів; введення (актуальність статті, її оригінальність, мета, завдання та об'єкт дослідження, використані наукові методи і ін.). В кінці статті, незалежно від мови статті, має бути резюме (до 1500 до 2000 символів) і ключові слова англійською мовою. У резюме відбивається аналізовані у статті існуючі проблеми, висновки та рекомендації. Перед резюме повинно бути представлено назва великими літерами англійською мовою. А також англійською мовою повинна бути представлена ​​інформація про автора (-ів): ім'я та прізвище автора, науковий ступінь і звання, місце роботи, посаду. У статті використовуються посилання внизу сторінки. Список літератури окремо не формується.
Рецензування статей буде здійснювати науковий комітет 14 Міжнародного конгресу, залишаючи за собою право відбору матеріалів для збірника.

5. УМОВИ УЧАСТІ В КОНГРЕСІ:
Реєстраційний внесок учасника 14 конгресу становить 130 євро (для членів Міжнародного конгресу криміналістів внесок становить 70 євро). Реєстраційний внесок учасника включає організаційні витрати на проведення заходу. Оплату можна здійснити банківським переказом. Переказ здійснюється на рахунок Литовського криміналістичного суспільства № LT 10 7044 0600 0159 7508, SWIFT CBVI LT 2X (BANKA). У перекладі обов'язково слід вказати ім'я та прізвище учасника. Внесок може бути сплачений і готівкою до початку конгресу (всю інформацію, за окремим запитом, надасть організаційний комітет).

6. ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА КОНГРЕСУ