З Днем соборності України!

e-mail Друк

Для українського народу 22 січня - це не просто дата на календарі, а й важлива віха в історії становлення нашої держави. У цей день рівно сто років тому був затверджений універсал, що проголошує незалежність Української Народної Республіки, а через рік відбулася історична подія - підписання Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину українську державу.

Сьогодні різні політичні сили заради задоволення власних амбіцій все частіше вдаються до нав'язування конфронтації в суспільстві на мовному, національному, релігійному ґрунті. Однак ми, як народ України, повинні чітко розуміти, що наша єдність набагато важливіше будь-яких політичних розбіжностей, і що тільки спільними зусиллями ми зможемо побудувати сильну процвітаючу державу.

У День Соборності України щиро бажаю, щоб в нашій країні настав довгоочікуваний мир, стабільність і благополуччя! Розвитку і процвітання! Нехай Господь береже Україну!

Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Ківалов

Новини університету З Днем соборності України!