ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ (ХІV ВСЕКРИМСЬКИЙ) КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ І СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ІМЕНІ МАРІЇ ФІШЕР-СЛИЖ «ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!», ПРИСВЯЧЕНИЙ ЛЕСІ УКРАЇНЦІ

e-mail Друк

2018 01 29-1УВАЖАЕМЫЕ УЧЕНИКИ И СТУДЕНТЫ!

ШАНОВНІ УЧНІ ТА СТУДЕНТИ!

Культурно-просвітницький центр «Sweetart – Знання» та Інформаційно-дослідний Центр «Інтеграція і розвиток» за підтримки Полтавської та Чернівецької обласних державних адміністрацій, мерій цих міст, інших державних і громадських організацій 24-25 лютого та 17-18 березня 2018 року проводять ІІІ Всеукраїнський (ХІV Всекримський) конкурс-фестиваль учнівської і студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.

1.  МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:
    Конкурс буде проходити 24-25 лютого та 17-18 березня 2018 року. Перший етап конкурсу – відбірковий – буде проводитися у місті Полтаві, а другий – фінальний гала-концерт та нагородження – у місті Чернівці.
    2.    УЧАСНИКИ:
    До участі запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих закладів освіти різних форм власності та студенти закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації.

2018 01 29-2

3. МЕТА КОНКУРСУ:
•    Сприяння глибшому ознайомленню та вивченню спадщини великої української поетеси Лесі Українки;
•    Долучення молоді до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю;
•    Виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.
Детальну інформацію про конкурс можна дізнатись на сайті:

Координатор конкурсу – Захарова Тетяна Миколаївна, заслужений вчитель України, телефони: (050) 1900-887, (067) 8914-322, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду