МІЖНАРОДНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «Молода КороНація»

e-mail Друк

2018 01 30-1Засновники «КороНації слова» - Тетяна та Юрій Логуші, Київський Палац дітей та юнацтва, Київський університет ім. Грінченка, під патронатом Міністерства освіти та науки, за підтримки Департаменту освіти и науки, молоді та спорту КМДА запрошують надсилати рукописи на Міжнародний мультимистецький конкурс «Молода КороНація» -2018

Шановні колеги!

Міністерство освіти та науки України підтримує започаткування Міжнародного літературного конкурсу «Молода КороНація».

Метою конкурсу є заохочення до письменництва дітей, розширення спектру дитячої літератури, створення середовища літературного спілкування творчої молоді, покращення мовної та літературної грамотності, учнів студентської молоді.

МЕТА КОНКУРСУ:
1. Стимулювати дітей до літературної творчості;
2. Створити середовище спілкування творчої молоді;
3. Надати можливість юним митцям спілкуватися з досвідченими і відомими письменниками;
4. Дозволити запроваджувати паралельні просвітні, гуманітарні проекти;
5. Сприяти новаторству в український літературі;
6. Сприяти кристалізації гарного літературного смаку у молоді;
7. Покращення мовної та літературної грамотності школярів та студентів;
8. Розширити видавничий процес у галузі дитячої літератури.

ПРАВИЛА ТА РЕГЛАМЕНТ КОНКУРСУ:

1. На конкурс «Молода КороНація-2018» (далі - Конкурс) приймаються до 1 березня, написані українською мовою рукописи творів (далі - твори) в категоріях:

Дорослі ДЛЯ ДІТЕЙ.
1. Включає в собі прозу (романи, новели, оповідання, казки);
2. Віршовані поезії, лірика, колискові, поеми;
3. Науково-пізнавальна, енциклопедична література на українську тематику;
4. Анімаційні твори;
5. Кіносценарії.

ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ (від 7 років до 21)
1. Проза (казки, оповідання, новели);
2. Вірші, віршовані твори, лірика;
3. Дитячі анімаційні твори.

ВИМОГИ КОНКУРСУ:

Оформити титульний аркуш з наступною інформацією:

1. Оригінальний псевдонім, який раніше НЕ використовувався;
2. Назва твору;
3. Кількість сторінок;
4. Номінація (Молода КороНація);
5. Визначення вікової категорії (дошкільнята, школярі, підлітки);
6. Визначення категорії (дорослі для дітей, діти для дітей (вказати вік автора);
7. Визначення жанру (романи, новели, оповідання, казки, віршована поезія, пісенна лірика, колискові, поеми, науково-пізнавальна, енциклопедична література на українську тематику, анімаційні твори, кіносценарії, п`єсі).

Довідки за телефоном: 063 928 7798, (067) 252 50 20 або на сайті: http://koronatsiya.com/umovi-uchasti-2/3616-2/