e-mail Друк

У понеділок 30 січня 2018 року в Одеській філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» був проведений навчально-методичний семінар-нарада для працівників адміністрації Одеського морського порту з питань профілактики, запобігання та виявлення корупційних проявів, дотримання вимог фінансового контролю з боку посадових осіб юридичних осіб публічного права, а також відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.

В якості основних доповідачів на заході виступили науковці Національного університету «Одеська юридична академія» – к.ю.н., доцент кафедри адміністративного та фінансового права Хамходера Олег Петрович з доповіддю на тему: «Антикорупційні зобов’язання посадових осіб юридичних осіб публічного права» та к.ю.н., доцент кафедри кримінального права Михайленко Дмитро Григорович з доповіддю на тему: «Правові наслідки порушення вимог фінансового контролю в Україні».

Новини університету Вчені Університету виступили основними доповідачами на заході в адміністрації Одеського морського порту з питань протидії корупції