КУРСИ З ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ У СФЕРІ ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ І РІШЕНЬ ІНШИХ ОРГАНІВ

e-mail Друк

2018 02 08-1Оголошено прийом заяв від осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, на навчання з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів

Перелік документів, що подаються особою
Згода на збір та обробку персональних даних
Договір про надання послуг
Програма курсу
Заява про проходження навчальних курсів
Реквізити для сплати

Факультет цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» (далі – Факультет) оголошує про прийом заяв від осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, на навчання на курсах з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (далі – Навчальні курси).

Навчальні курси у 2018 році будуть проводитися по мірі формування Факультетом навчальних груп.

Місце проведення Навчальних курсів:
Факультет цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія», м. Одеса, вул. Академічна, 9.

Точна дата початку Навчальних курсів буде оприлюднена у порядку, встановленому пунктом 16 розділу ІІ Порядку допуску до професії приватного виконавця, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2016 № 3053/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.11 2016 за № 1445/29575, на офіційних веб-сайтах Міністерства юстиції України та Факультету.

Документи на проходження навчання надсилати до Факультету на адресу: 65009, м. Одеса, вул. Академічна, 9, каб. 36.

Звертаємо увагу на те, що згідно пункту 3 розділу II Порядку допуску до професії приватного виконавця, особа проходить навчальні курси на підставі договору, укладеного між нею та Факультетом. Оплата за проходження навчання здійснюється на підставі укладеного договору на рахунок, вказаний в цьому договорі.

Додатково повідомляється, що орієнтовна дата початку чергових Навчальних курсів – 12 березня 2018 року.

Телефони для довідок:
(048) 777-34-60 – деканат Факультету
(067) 799-55-82 – Байталюк Дарія Русланівна, адміністратор

На період навчання іногороднім може бути надана можливість проживання в гуртожитку Факультету за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 18. Вартість проживання в гуртожитку в оплату за навчання не входить. Бронювання місць в гуртожитку здійснюється за телефоном: (067) 799-55-82