КУРСИ З ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ У СФЕРІ ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ І РІШЕНЬ ІНШИХ ОРГАНІВ

КУРСИ З ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ У СФЕРІ ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ І РІШЕНЬ ІНШИХ ОРГАНІВ

e-mail Друк

2018 02 08-1

Оголошено прийом заяв від осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, на навчальні курси з отримання знань в сфері примусового виконання судових рішень та рішень інших органів

Факультет цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» (далі - факультет) оголошує прийом заяв від осіб, які мають намір здійснювати діяльність приватного виконавця, на навчальні курси з отримання знань в сфері примусового виконання судових рішень та рішень інших органів (далі - Навчальні курси).

Навчальні курси в 2019 році будуть проводитися в міру формування Факультетом навчальних груп.

Перелік документів, що подаються особою
Згода на збір та обробку персональних даних
Договір про надання послуг
Програма курсу
Заява про проходження навчальних курсів

Місце проведення Навчальних курсів:

Факультет цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія», м Одеса, вул. Академічна, 9.

Точна дата початку Навчальних курсів буде оголошена в порядку, встановленому пунктом 16 розділу II Порядку допуску до професії приватного виконавця, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2016 № 3053/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.11 2016 з № 1445/29575, на офіційних сайтах Міністерства юстиції України та Факультету.

Документи на проходження навчання надсилати за адресою:

Факультет цивільної та господарської юстиції, 65009, г. Одесса, вул. Академічна, 9, каб. 84.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 3 розділу II Порядку допуску до професії приватного виконавця, особа проходить навчальні курси на підставі договору, укладеного між ним та Факультетом. Оплата за проходження навчання здійснюється на підставі укладеного договору на рахунок, вказаний в цьому договорі.

Додатково повідомляється, що орієнтовна дата початку наступних Навчальних курсів – 11 березня 2019 р.

Телефони для довідок:

(048) 777-34-60 - деканат факультету

(067) 799-55-82 - Байталюк Дарія Русланівна, адміністратор

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

На період навчання іногороднім може бути надана можливість проживання в гуртожитку Факультету. Вартість проживання в гуртожитку в оплату за навчання не входить. Бронювання місць в гуртожитку здійснюється за телефоном: (067) 799-55-82

Главная