Вітаємо з Днем народження Володимира Васильовича Завальнюка!

e-mail Друк

У цей чудовий зимовий день свій День народження святкує ректор Національного університету «Одеська юридична академія», професор, Заслужений юрист України Володимир Васильович Завальнюк.

Володимир Васильович - один з тих людей, які стояли біля витоків створення нашого університету, він доклав чимало зусиль для того, щоб наш виш процвітав і розвивався. Будучи талановитим керівником, Володимир Завальнюк протягом багатьох років є ректором Національного університету «Одеська юридична академія» та досяг великих успіхів на цій посаді. Крім адміністративної роботи, Володимир Васильович активно займається науковою діяльністю - в його дослідженнях підіймаються глибинні питання загальної теорії права, філософії права, а також антропологічні аспекти правового розвитку. Для усіх нас Володимир Завальнюк є прикладом ефективного керівника, справжнього вченого і педагога. За роки своєї роботи у нашому університеті він заслужив велику повагу серед колег і щиру любов студентів.

Від імені всього багатотисячного студентського та професорсько-викладацького колективу Національного університету «Одеська юридична академія» щиро вітаємо вельмишановного Володимира Васильовича з Днем народження! Міцного здоров'я, душевного тепла і творчого натхнення! Нехай успіх та удача завжди супроводжують Вас у Вашій професійній діяльності!

Новини університету Вітаємо з Днем народження Володимира Васильовича Завальнюка!