У Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов обласний етап конкурсу Малої академії наук України

У Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов обласний етап конкурсу Малої академії наук України

e-mail Друк

У рамках підписаного Меморандуму про співробітництво між факультетом адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» та Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання 17 лютого було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Правознавство» відділення «Філософії та суспільствознавства».  

У даному заході взяли участь представники більшості районів Одеської області, які пройшли відбір на локальному рівні та вибороли право  представляти свої наукові доробки на обласному етапі.

До складу журі були також обрані декан факультету адвокатури, к.ю.н., доцент Хижняк Євген Сергійович та заступник декана, к.ю.н. Серебро Михайло Володимирович.

Варто зазначити, що в даному заході брали участь учні 9-11 класів, що говорить про значну зацікавленість юридичною професією загалом та адвокатською спеціалізацією зокрема.

Всі учасники виявили бажання ще раз повернутися до Національного університету «Одеська юридична академія», але вже не просто як доповідачі, а як студенти факультету адвокатури.

Новини університету У Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов обласний етап конкурсу Малої академії наук України