VIII Літня програма «Юридична і ділова практика»

e-mail Друк

2018 02 28-1 Європейський центр продовження юридичної освіти (ECCLE) запрошує студентів, аспірантів і викладачів Національного університету «Одеська юридична академія» взяти участь в VIII Літньої програмі «Юридична і ділова практика», яка буде проходити в Вустерського коледжі Оксфордського університету з 27 серпня по 1 вересня 2018 року.

Літня програма в Оксфорді - це унікальна можливість вдосконалити свої знання в галузі правової та ділової практики, а також поліпшити свої навички спілкування з іноземними клієнтами та колегами.

Інструкторами програми є відомі юристи-практики, лінгвісти та інші фахівці.

Європейський центр продовження юридичної освіти, будучи багаторічним партнером Національного університету «Одеська юридична академія» надає представникам Одеської школи права дисконт на участь в програмі.

Детальна інформація про програму: http://www.eccle.eu