ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ НУ “ОЮА”!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ НУ “ОЮА”!

e-mail Друк

2018 03 05-1Студентська рада Національного університету “Одеська юридична академія” ВПЕРШЕ у цьому навчальному семестрі організовує екскурсію до Верховної Ради України та Міністерства закордонних справ.

Відбудеться ця екскурсія 13 КВІТНЯ 2018 РОКУ. (На час поїздки студенти будуть звільнені від занять.)

Це НАДЗВИЧАЙНА нагода відвідати та на власні очі побачити роботу найвищого органу законодавчої влади України, що є дуже важливим для майбутніх правників.

Студентам буде надана можливість ознайомитися з роботою ВРУ, відвідати зал засідань, побачити власними очами діяльність політичних діячів, які кожного дня приймають дуже важливі для нашої країни рішення, а також музей Верховної Ради, де наразі зберігаються безліч історичних пам'яток нашої держави, зокрема, прапор, який був внесений до сесійної зали 24 серпня 1991 року.

Екскурсія від Студентської ради є  виключною можливістю побачити на власні очі створення історії України та вдосконалити власні знання, які у майбутньому знадобляться у професійній діяльності.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ

1. Для участі необхідно пройти реєстрацію за посиланням http://qoo.by/3ZCG

2. Кінцева дата формування групи 01 КВІТНЯ 2018 року!!!

ДЕТАЛІ ЩОДО ПОЇЗДКИ можна дізнатися у голови Студентської ради свого факультету, або за телефоном +380935545519 - Ірина.
Чекаємо на Вас!

Главная