Президент вишу Сергій Ківалов привітав жіночий колектив НУ «ОЮА» з 8 березня

e-mail Друк

Дорогі жінки! Ви - справжнє втілення ніжності і любові, краси і чуйності, щирості і оптимізму! Нас підкорює Ваша мудрість та терпіння! Ми захоплюємося Вашим умінням завжди приголомшливо виглядати і домагатися великих успіхів!

Ми захистили Ваше прекрасне свято - Восьме березня! Адже це наш головний обов'язок - піклуватися і захищати Вас.

Для нас найкраща в світі нагорода - це Ваша сонячна усмішка! Ви - наш стимул до нових перемог, наша сила та підтримка! Жінка дарує нам життя, радість батьківства і тепло сімейного вогнища! Ви зігріваєте нас своєю безмежною любов'ю! Поруч з Вами ми готові здійснювати грандіозні вчинки!

У Міжнародний жіночий день я хочу від щирого серця побажати жіночому колективу Національного університету «Одеська юридична академія», щоб у Ваших родинах завжди панував мир, затишок і благополуччя, щоб Ваші рідні та близькі завжди були здорові, а робота приносила тільки позитивні емоції! Нехай, незалежно від погоди за вікном, у Вашій душі завжди буде весна, радість і гармонія! Зі святом!

Президент Національного університету
«Одеська юридична академія»
С. В. Ківалов

Новини університету Президент вишу Сергій Ківалов привітав жіночий колектив НУ «ОЮА» з 8 березня