e-mail Друк

Студентка факультету журналістики Дар'я Сметанко брала участь в зйомках сюжету про Віденську державну оперу разом з українськими і російськими колегами.

До Відня студентка вирушила за запрошенням Національної Спілки Журналістів України та офісу ОБСЄ з питань свободи ЗМІ. Українські і російські колеги разом робили інформаційний продукт.

Журналісти взяли інтерв'ю у директора опери Домініка Мейєра. Основними героями відео стали українські та російські солісти опери.

«Цікавий був момент, коли нас завели до гардеробної, і я побачила перед собою знайоме обличчя – Ігоря Онищенка. Я пам'ятаю, що він співав в юридичній академії на урочистостях. Ми поспілкувались, і з’ясувалось, що він у Віденській опері виступає вже 2 роки », - ділиться враженнями Дар'я.

Відео зі всіма інтерв’ю та зйомками виступів буде готове через місяць. Презентацію міні-фільму учасники проекту планують провести в опері вже в травні.

Новини університету У зйомках сюжету про Віденську оперу брала участь студентка факультету журналістики