e-mail Друк

Вітаємо професора кафедри журналістики, доктора наук з державного управління, професора Маляренко Тетяну Анатоліївну з обранням офіційним представником від України у програмі ГОРИЗОНТ 2020 (Програмний комітет «Безпечні суспільства – захист свободи і безпеки Європи та її громадян»).

Програма ГОРИЗОНТ є найбільшою програмою в історії Європейського Союзу з досліджень та інновацій з бюджетом 80 млрд. євро. У 2015 році Україна стала асоційованим членом «Горизонт 2020», що надало українським учасникам рівноправний статус з їхніми європейськими партнерами, а також відкрило можливості впливу на формування змісту Програми.

Як офіційний представник України у програмному комітеті «Безпечні суспільства» проф. Маляренко Т.А. у консультації з МОН України та співпраці з національним контактним центром програми ГОРИЗОНТ в Україні відповідатиме за формування перспективної тематики наукових досліджень у відповідності до пріоритетів безпеки ЄС та України, прийматиме участь у відборі, оцінці та моніторингу виконання проектів.

Новини університету Підбито підсумки конкурсу з відбору представників та експертів від України до програмних комітетів «ГОРИЗОНТ 2020»