Центр культури

e-mail Друк

Протягом існування Національного університету «Одеська юридична академія» Центр Культури став справжньою домівкою для талановитої молоді та всіх студентів які бажають проявити себе, як творчі особистості. Завдяки бажанню студентів до творчої самореалізації та успішній методологічній роботі співробітників Центру Культури при постійній підтримці керівництва, в Університеті стрімко реалізовується програма по духовному та культурному становленні особистості студента. На базі Центру культури під керівництвом досвідчених педагогів студенти мають змогу займатись у напрямках вокалу, хореографії та театрального мистецтва. Так, вже третій рік поспіль в Центрі культури існує чоловічий квартет «De jure», під керівництвом Слуцької Ольги Анатоліївни. Хореографічний ансамбль «Щастя» під керівництва Зарецької Дарії Павлівни та хореографічний ансамбль «Зірки Одеси» під керівництвом Антипової Жанни Ігорівни. На разі Центр культури сприяє створенню театральної студії на базі Інституті кримінальної юстиції.

Центром культури проводиться низка академічних заходів таких як День Юриста, День знань, День академії. А також завдяки високому рівню виконавської майстерності студенти НУ «ОЮА» є частими гостями урочистостей з нагоди міських та державних свят, де вони мають змогу ділити сцену з українськими професійними артистами.

Особливою популярністю в Університеті користуються такі конкурси як «Міс НУ «ОЮА», «Студентська весна», конкурс «Іноземний хіт року». Також на базі Центру Культури вже 5й рік поспіль проводиться загальноміський конкурс «Співаю тобі я, Одесо моя», популярність якого вже вийшла за межі області. Унікальним проектом Центру Культури є фільм-концерт «Пісні Перемоги», виховний і духовний зміст якого важко оцінити. Також студенти університету приймають участь в різноманітних соціальних заходах, які проводяться за ініціативою Президента НУ «ОЮА» Сергія Васильовича Ківалова. Це і виступи в дитячих будинках, санаторіях для людей похилого віку та ветеранів Другої світової війни, військових частинах. В теплу пору року в Міському саду одесити та гості міста мають змогу насолодитися майстерним співом студентів Університету, що «зізнаються в коханні» місту Одесі, де знаходиться їх рідна Alma mater!

Студенту Центр культури і досуга