Х КОНКУРС «ІНОЗЕМНІ МОВИ ТА ПРОФЕСІЙНА КАР’ЄРА: ПРАВО, ПОЛІТИКА, КОМУНІКАЦІЯ»

e-mail Друк

2018 04 03-1З 24 по 27 квітня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбудеться Х  Конкурс «Іноземні мови та професійна кар’єра: право, політика, комунікація» серед студентів І-VІ курсів інститутів та факультетів університету.

Конкурс знавців англійської, німецької та французької мови відбувається щорічно в рамках  заходів спрямованих на вивчення іноземної мови та з метою створення умов для творчого зростання обдарованої студентської молоді.

Цьогоріч Конкурс буде проводитись із залучення інформаційних технологій (І етап – online-тур, ІІ етап – презентації PowerPoint). Майбутнім учасникам необхідно пройти online-реєстрацію з 10 по  23 квітня 2018 р (дивись детальніше інформаційний лист).

Додаткову інформацію можна отримати на кафедрі іноземних мов №2 за  адресою вул. Академічна, 2, ауд. 201 (2 поверх) або за телефоном (048) 719-88-10.