Запрошення до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Правові та інституційні механізми забезпечення розвитку України в умовах європейської інтеграції»

e-mail Друк

Шановні колеги!
Національний університет «Одеська юридична академія»
Південний регіональний центр Національної академії правових наук України

ЗАПРОШУЮТЬ

Вас узяти участь у роботі
Міжнародної науково-практичної конференції

«Правові та інституційні механізми забезпечення розвитку України в умовах європейської інтеграції»

Конференція відбудеться 18 травня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» в рамках відзначення Дня науки в Україні.

Початок заходу о 10:00 (реєстрація учасників з 9:00 до 10:00).

Метою даної конференції є обговорення широкого кола актуальних правових проблем сучасності, в тому числі перспектива розвитку вітчизняної науки в умовах європейської інтеграції.

Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, докторанти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування як України, так і інших країн.

Дедлайн подання матеріалів для участі у Конференції - 23 квітня 2018 року (включно).