Курс лекцій англійською мовою від швейцарських експертів "Association agreement EU – Ukraine: Intensive course on the background and key areas"

e-mail Друк

2018 04 12-1

З 14 травня по 1 червня 2018 року в рамках інноваційного освітнього  проекту «Школа права ЄС», створеного Національним університетом «Одеська юридична академія», пройде поглиблений англомовний лекційний курс «Association agreement EU – Ukraine: Intensive course on the background and key areas».

Лекційний курс організовано спільно з Інститутом Європи Цюріхського Університету (Швейцарія).

В якості лекторів запрошені провідні швейцарські експерти в галузі європейського права та європейської інтеграції - директор Інституту Європи професор Андреас Келлерхальс, а також дослідники Інституту Європи Тобіас Баумгартнер, Антуан Шнег, Коррін Ребер, Майкл Майер.

Слухачі курсу надається можливість: поглибити знання в галузі права ЄС та європейської інтеграції, підвищити рівень володіння англійською мовою, сертифікувати отримані знання за методикою провідного європейського університету.

Реєстрація слухачів курсу триватиме до 11 травня 2018 року: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7v49FB9BxLOC0265_JSTstWnk4f_Pz7f1y2jtd8QU855Plw/viewform

Програма курсу