Студенти факультету журналістики взяли участь у всеукраїнській олімпіаді

e-mail Друк

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара пройшов фінальний етап всеукраїнської олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв'язки з громадськістю». На два дні в Дніпро приїхали представники 20 вищих навчальних закладів з зних міст України, серед яких були і студенти факультету журналістики НУ «ОЮА».

Олімпіада складалася з двох частин – теоретичної і творчої. Студентів перевірили на знання історії української журналістики, системи жанрів і міжнародних видань. Для тих, хто вивчає PR-технології та рекламу, тести були складені з історії та класифікації цих двох предметів. Творчий етап також був розділений між двома групами студентів. І журналістів, і піарників очікувала прес-конференція, за підсумками якої кожен повинен був написати аналітичний звіт. Однак теми і спікери були різними. Серед головних критеріїв оцінювання творчих робіт цьогоріч були: грамотність, правильна побудова композиції тексту, відповідність жанру, стилістика, заголовковий комплекс.

Студенти НУ «ОЮА» представили свій університет на досить високому рівні. Двоє учасників стали переможцями в номінації «Краща композиція журналістського твору»: Лілія Горопашна (4 курс) – «Журналістика» та Тетяна Рибачук (2 курс) – «Реклама та PR».

Перші місця на всеукраїнській олімпіаді зайняли:
- за спеціальністю «Журналістика» – Наталія Веляник з Національного університету «Острозька академія»;
- за спеціальністю «Реклама і зв'язки з громадськістю» – Аліна Кирилова, студентка Ужгородського національного університету.

Кожен учасник олімпіади після важкого робочого дня мав можливість прогулятися по місту, помилуватися набережною. Незважаючи на те, що в кожному змаганні є тільки кілька переможців, у більшості студентів залишилися від поїздки тільки приємні враження. «Це була чудова можливість перевірити свої знання, познайомитися з цікавими людьми і, безумовно, відвідати прекрасне місто Дніпро», – ділиться враженнями Яна Самко, учасниця олімпіади, студентка 4 курсу факультету журналістики НУ «ОЮА».

Новини університету Студенти факультету журналістики взяли участь у всеукраїнській олімпіаді