e-mail Друк

12 квітня в Києві було встановлено національний рекорд України. На Київському стадіоні 1832 учасниці флеш-мобу разом стрибали на скакалці цілих 27 хвилин. Учасниками заходу стали як любителі, так і професійні спортсмени.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, фахівці національного реєстру рекордів зафіксували відповідну подія.

Серед учасників були - чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова, альпіністка Тетяна Яловчак, учасниці телешоу «Топ-модель по-українськи», учасниці конкурсу краси «Міс Київ», ветерани спорту, а також студенти Національного університету «Одеська юридична академія».

Учасники провели особисті змагання зі стрибків на скакалці.

Перемогу у внутрішньому турнірі отримала студентка Київського інституту інтелектуальної власності і права НУ «ОЮА» Надія Ткач, ветеран спорту Олена Урбанська зайняла почесне друге місце, а волонтер Рината Нагорна - третє місце.

«Для Національного університету «Одеська юридична академія» вже стало доброю традицією щороку брати участь у встановленні національних рекордів. У минулому році ми увійшли до Книги Рекордів України, провівши наймасовіше в нашій країні соціологічне опитування, а нинішній навчальний рік запам'ятається участю у встановленні нового спортивного рекорду. Студенти Київського інституту інтелектуальної власності і права на запрошення заступника міністра освіти і науки Романа Греби приєдналися до спортивного флешмобу, в якому спільно зі студентами взяли участь також зірки і ветерани українського спорту. Пишаюся нашими студентами! Вони - спортивне майбутнє нашої країни!», - підкреслив президент вишу Сергій Васильович Ківалов

Організаторами даного заходу були: Фонд волонтерів України, Міністерство освіти і науки України, Спортивний студентський союз України та Федерація учнівського спорту.

Здійснюючи планування подібних заходів, організатори мають намір популяризувати серед молоді активний спосіб життя.

«Я щиро пишаюся тим, що змогла здобути перемогу серед такої великої кількості суперниць! Висловлюю подяку керівництву Національного університету «Одеська юридична академія», а зокрема президенту Університету Сергію Васильовичу Ківалову за колосальну підтримку, за унікальну можливість безкоштовно займатися спортом на сучасних спортивних майданчиках зі спеціальним обладнанням. Також хотілося б подякувати організаторам заходу за високий рівень підготовки! Група підтримки зі світовими зірками спорту надихнули мене на нові звершення, що додало мені сили і завзяття під час змагання», - підсумувала переможниця змагань Надія Ткач.

Новини університету Студенти Київського інституту інтелектуальної власності і права НУ «ОЮА» взяли участь у встановленні національного рекорду і отримали перемогу в турнірі зі стрибків на скакалці