Ярмарок вакансій відкриває можливості для працевлаштування молодих юристів

e-mail Друк

Працевлаштування студентів Національного університету «Одеська юридична академія» є одним із пріоритетних завдань президента університету Сергія Васильовича Ківалова. Уже втретє на факультеті адвокатури НУ «ОЮА» проходить ярмарок вакансій, який дозволяє як студентам молодших курсів, так і випускникам знайти роботу за фахом.

«Ми можемо похвалитися тим, що наш університет працевлаштовує 100% наших випускників. Ми проводимо щорічний захід «Ярмарок вакансій» з ініціативи та за підтримки президента університету Сергія Васильовича Ківалова», - розповідає декан факультету адвокатури Сергій Хижняк.

За його словами, робота факультету адвокатури з працевлаштування не обмежується тільки цим заходом. Протягом навчального року на факультет звертаються представники юридичних та адвокатських фірм, що бажає взяти на роботу студентів і випускників саме цього вузу.

Сьогодні на заході шансом знайти роботу вирішили скористатися більш 50 студентів з 2-го по 5-й курс. Завдяки ярмарку вакансій молодь має можливість працювати в позаурочний час або в період канікул, таким чином поєднуючи роботу з навчанням. Маючи диплом бакалавра, випускники можуть розраховувати вже на постійну роботу.

Студентка Вікторія, яка вчиться на 4-му курсі, бере участь в ярмарку вже вдруге. З огляду на попередній досвід, вона сподівається в цей раз знайти роботу, про яку мріє.

«Юридична академія дала мені квиток в життя. Вона готує такого рівня фахівців, які готові досить добре проявити себе в області права. У мене вже було кілька стажувань в Київському районному суді та інших судах міста. Я вказала це в своєму резюме. Також написала про те, які знання дала мені Юридична академія та основні дані про мене. Думаю, роботодавця це зацікавить», - зазначила Вікторія.

Про високий рівень підготовки студентів НУ ОЮА говорять і самі роботодавці. Міжнародна адвокатська компанія "Ілон-с.П.с." бере участь в ярмарку факультету адвокатури вже не перший раз. За словами Генерального керуючого Христини Антонової, на сьогодні в компанії вже працюють три студенти вузу на постійній основі і два прикріплені помічниками адвоката. Сьогодні компанія планує взяти на роботу ще двох-трьох фахівців з числа студентів.

«Наша компанія працює в Одесі вже протягом 22 років. Наші представництва є і в інших містах, і ми завжди маємо потребу в молодих фахівцях. На сьогоднішній день НУ «ОЮА» є лідером в сфері юридичної освіти в Україні, і ми набираємо молодих фахівців і випускників на різні спеціалізації, так як наша компанія надає великий спектр послуг в рамках юридичного обслуговування для юридичних осіб, а також для фізичних осіб. Робота в нашій компанії дозволяє студентам отримати практику і можливість вибрати ту галузь права, в якій планують працювати в подальшому», - розповідає Христина Антонова.

За її словами, одним з основних напрямків роботи компанії є представлення інтересів громадян України в європейському суді з прав людини, що дає можливість студентам отримати практичні навички в рамках міжнародного права.

Щороку завдяки ярмарку вакансій працевлаштовуються десятки студентів факультету адвокатури. За словами декана Сергія Хижняка, ніхто з роботодавців «з порожніми руками» не йде.

«Дана практика проведення ярмарки вакансій стала доброю традицією завдяки президентові університету Сергію Васильовичу Ківалову, який завжди піклується про наших студентів та випускників і завжди з теплотою до них відноситься. Ми дуже вдячні і тим роботодавцям, які до нас прийшли, тим, хто приділяє нам увагу, нашим випускникам, студентам, ми всім вдячні і вдячні. Ми готові до будь-якого виду співпраці та завжди відкриті до діалогу для всіх зацікавлених роботодавців, які з якихось причин не потрапили на сьогоднішній захід. Ми готові надати найкращих випускників факультету адвокатури для подальшого працевлаштування, і ви не пошкодуєте, що візьмете саме наших випускників», - підкреслив Сергій Хижняк.

За його словами, своїми успіхами працевлаштування  сьогодні готові поділитися  і колишні випускники. Такі зустрічі на факультеті проходть майже щотижня. Успішні адвокати, керівники юридичних фірм, які отримали освіту на факультеті адвокатури, на своєму особистому прикладі показують, як досягти успіху і бажаного результату.

«І наших студентів це надихає, вони з великим завзяттям навчаються, з великим завзяттям прагнуть розпочати практичну діяльність, тому що тільки яскравий приклад може надихнути сучасну молодь», - додав Сергій Хижняк.

Відзначимо, що на базі Національного університету «Одеська юридична академія» створено дійсний Центр стажування та працевлаштування. Університет тісно співпрацює з державними органами та органами місцевого самоврядування, а також з провідними юридичними фірмами міста Одеси, а тому всі без винятку випускники успішно працевлаштовуються за обраною спеціальністю в перший рік після закінчення університету. При НУ «ОЮА» функціонує Юридична клініка, де під керівництвом досвідчених юристів вже з першого курсу студенти можуть вчитися застосовувати на практиці отримані знання, надаючи юридичні консультації та готуючи процесуальні документи і отримуючи, таким чином, свій перший і такий необхідний досвід в сфері юриспруденції. Завдяки відповідності освітніх програм європейським стандартам, диплом Національного університету «Одеська юридична академія» визнається за кордоном, що відкриває для випускників широкі можливості працевлаштування в міжнародних інституціях та іноземних компаніях.

Новини університету Ярмарок вакансій відкриває можливості для працевлаштування молодих юристів