Запрошуємо усіх студентів Миколаївського інституту права взяти участь у відкритому конкурсі короткометражного кіно, присвяченого правам людини

e-mail Друк

2018 04 13-1

З 12 лютого по 28 червня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області проводитиме відкритий конкурс короткометражного кіно та відеороликів присвячених правам людини.

На конкурс приймаються відеоролики присвячені правам людини з будь-яким стилістичним та жанровим рішенням автора.

Для участі у Конкурсі необхідно до 22 червня 2018 року надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду заявку на участь (за зразком) та роботу свого авторства з обов’язковими титрами. Роботу також можна завантажити на файлообмінник і в електронному листі додати відповідне посилання.

Переможці будуть нагороджуватися подарунками та грамотами Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.