Студенти НУ «ОЮА» в Одеському апеляційному господарському суді

e-mail Друк

Сьогодні в Одеському апеляційному господарському суді відбувся День відкритих дверей. На нього були запрошені студенти I-III курсу Юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

Для багатьох із запрошених – це перше подібне знайомство з судом. Студенти мали змогу побачити роботу «зсередини» - очами справжнього служителя Феміди. Вони ознайомилися з роботою канцелярії, відвідали архів, зали судових засідань та прийняли участь в імітованому судовому засіданні.

Крім того, студентам вдалося відвідати Центр судової комунікації Одеської області та кабінет медіації, які також розташовані в приміщенні суду.  Медіація, як відносно нова процедура, викликала у студентів значний інтерес та жваву дискусію про її актуальність та перспективність.

Загалом, студенти юридичного коледжу НУ «ОЮА» покращили свої знання з історії судочинства, процесуального права та отримали багато цікавої і корисної інформації.

Новини університету Студенти НУ «ОЮА» в Одеському апеляційному господарському суді