e-mail Друк

12 квітня у Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулась презентація програм вищої освіти у Франції від Французького культурного центру м. Одеси в рамках співпраці  «Alliance Française Odessa» з одеськими вищими навчальними закладами.

Презентацію провели директор «Alliance Française Odessa» Діана Бангура та представник Campus France Софія Юхимова.

Учасники презентації поспілкувались з гостями про особливості вивчення французької мови в  Одесі та в НУ «ОЮА», про складання міжнародних екзаменів DELF та DALF та можливості отримання вищої освіти у Франції.

Новини університету ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФРАНЦУЗЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ «ALLIANCE FRANÇAISE ODESSA» В НУ «ОЮА»