e-mail Друк

11 квітня 2018 року відбулося вручення сертифікатів слухачам авторського курс лекцій англійською мовою американського адвоката і медіатор Роберт Хоукінс, юрист з більш ніж 35 річним практичним досвідом. Лекційний курс складався з двох моделей: «Вступ до конституційного права США» та «Міжнародний комерційний арбітраж».

Лекції американського експерта проходили з 26 березня по 6 квітня. Слухачами курсу стало 25 студентів і аспірантів Університету.

Під час церемонії вручення сертифікатів американському колезі були вручені пам'ятні подарунки від керівництва та студентів Національного університету «Одеська юридична академія».

Під час перебування в Одесі Роберт Хоукінс також виступив з окремими оглядовими лекціями перед студентами факультету адвокатури та юридичного коледжу. В рамках ознайомчої програми він також відвідав Київський районний суд міста Одеси.

Адвокат Роберт Хоукінс відвідав Одесу в рамках реалізації інноваційного освітнього проекту «Школа американського права», створеного Національним університетом «Одеська юридична академія» за підтримки Центру міжнародних правових досліджень (США / Австрія).

Новини університету ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ СЛУХАЧАМ КУРСУ ЛЕКЦІЙ З КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА США ТА МІЖНАРОДНОГО КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТРАЖУ