НУ «ОЮА» - центр розвитку політології в Україні

e-mail Друк

2017 12 14-1

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Факультет психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» стане центром проведення відразу трьох Всеукраїнських студентських олімпіад.

Факультет психології, політології та соціології готує фахівців з трьох актуальних в XXI сторіччі спеціальностей: психологія, політологія та соціологія. У підготовці студентів велика увага приділяється практичній складовій, яка підкріплюється якісним вивченням теорії. Факультет зарекомендував себе як лідер у підготовці політологів, соціологів і психологів в Україні.

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «політологія», пройде в НУ«ОЮА» вже на цьому тижні, 19-20 квітня. Вся необхідна інформація, яка може стати в нагоді учасникам (програма роботи олімпіади, анкети учасників, список літератури для підготовки до олімпіади) - розміщена на сайті університету в анонсі про проведення олімпіад. Просимо ознайомитися!

Факультет психології, політології та соціології запрошує всіх учасників в сонячну, весняну, привітну Одесу! Бажаємо всім успіхів! Нехай переможе найсильніший!