Можливості в галузі академічної мобільності в рамках програми Erasmus + в першому семестрі 2018/2019 навчального року

e-mail Друк

В рамках програми Європейського Союзу ERASMUS + (Опція К1) студенти Національного університету «Одеська юридична академія» можуть взяти участь в програмах академічної мобільності в першому семестрі 2018/2019 навчального року.

1. Навчання протягом семестру одного студента в Університеті 19 Травня (м Самсун, Туреччина).

Програма Еразмус + відшкодовує студенту дорожні витрати в розмірі 275 євро, а також щомісяця надає стипендію в розмірі не менше 800 євро.

Вимоги програми ERASMUS + для студентів, які бажають взяти участь в цьому виді академічної мобільності: бути студентом 2-6 курсу денної форми навчання за спеціальністю «політологія» або «соціологія», мати середній бал успішності не менше «4», володіти англійською мовою на рівні B2 або турецькою мовою на рівні не менше В1, що підтверджується міжнародно визнаним сертифікатом або університетським тестуванням.

Заявки на участь в програмі академічної мобільності приймаються відділом міжнародних зв'язків до 2 липня 2018!

2. Навчання протягом семестру на юридичному факультеті Загребського університету (провідного університету Хорватії) двох студентів магістратури факультету міжнародно-правових відносин.

Програма Еразмус + відшкодовує студентам дорожні витрати, а також щомісяця надає стипендію в розмірі не менше 800 євро.

Вимоги програми ERASMUS + для студентів, що бажають взяти участь в цьому виді академічної мобільності: бути студентом 1 або 2 курсу магістратури факультету міжнародно-правових відносин, спеціалізація «міжнародне та європейське право», мати середній бал успішності не менше «4», володіти англійською мовою на рівні B2, що підтверджується міжнародно визнаним сертифікатом або університетським тестуванням.

Заявки на участь в програмах академічної мобільності приймаються відділом міжнародних зв'язків до 7 травня.