Запрошення до участі в міжнародній науково-практичній конференції «ІНТЕГРАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ ТА СУСПІЛЬСТВА: ПСИХОЛОГІЧНИЙ І СОЦІОЛОГІЧНИЙ ВИМІРИ»

e-mail Друк

31 травня -1 червня 2018 року, Одеса

Організатори конференції - кафедра соціології та психології факультету психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія».

Мета конференції - теоретична концептуалізація та розробка практичних рекомендацій щодо оптимізації умов, напрямів і факторів інтеграційного розвитку особистості та суспільства з позиції психології і соціології; розгляд, аналіз та пошук шляхів розв’язання психологічних і соціальних протиріч розвитку особистості та суспільства в сучасних умовах.

Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, студенти, практикуючі психологи, соціологи й інші фахівці, які цікавляться проблемами розвитку особистості і суспільства. В конференції планується участь вчених і практиків з ближнього і далекого зарубіжжя.

Тези і заявки для участі в конференції приймаються до 30 квітня 2018 року.

Контакти організаторів:
Лефтеров Василь Олександрович, тел .: (048) 719-62-18;
Мельников Андрій Сергійович, тел .: 063-648-74-01.

Конференція з даної проблематики в Національному університеті «Одеська юридична академія» проводиться вперше і це не випадково. У минулому році в університеті відкрито нову спеціальність «Психологія» і в поточному навчальному році здійснено набір студентів, розпочато підготовку професійних психологів. Для цього в університеті розроблені сучасні і практично орієнтовані навчальні програми, створений науковий і педагогічний потенціал, унікальна навчально-матеріальна база. Все це дозволяє готувати висококласних фахівців-психологів на рівні європейських стандартів.

Інформаційний лист