Чемпіонат з футболу на Кубок президента НУ «ОЮА» С. В. Ківалова

e-mail Друк

10 травня 2018 на базі спортивно-оздоровчого комплексу Національного університету «Одеська юридична академія» за підтримки керівництва Університету відбулося відкриття футбольного турніру на Кубок президента НУ «ОЮА» Сергія Васильовича Ківалова серед студентських команд факультетів вишу.

Проведення футбольних змагань в Національному університеті «Одеська юридична академія» стало доброю традицією. Пропагуючи здоровий спосіб життя, з метою популяризації спорту серед студентів Первинна профспілкова організація Університету щорічно проводить даний турнір серед студентів.

В рамках відкриття чемпіонату відбулися перші матчі серед факультетів НУ «ОЮА», команди-учасники продемонстрували прекрасну спортивну підготовку та професіоналізм. За результатами 3-х ігор учасники отримають рейтингові бали.

Нагадуємо, що 12 і 14 травня відбудуться проміжні футбольні матчі, а 19 травня в грандіозному фіналі чотири команди-фіналісти будуть боротися за Кубок президента НУ «ОЮА» С. В. Ківалова!

Бажаємо успіху всім учасникам чемпіонату та нехай переможе найсильніший!

Новини університету Чемпіонат з футболу на Кубок президента НУ «ОЮА» С. В. Ківалова