Кафедра аграрного, земельного та екологічного права НУ «ОЮА» запрошує прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

e-mail Друк

2018 05 14-1Кафедра аграрного, земельного та екологічного права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Третє зібрання фахівців споріднених кафедр щодо обговорення стратегії еволюції аграрних, земельних, екологічних та природоресурсних правовідносин у контексті інтеграційного розвитку України», яка відбудеться 7-10 червня 2018 року (м. Одеса - смт. Затока).

Метою Третього зібрання є обговорення широкого кола питань аграрного, земельного, екологічного та природоресурсного права.

До участі у заходах запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, докторанти вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів і наукових установ.

Інформаційний лист