Світлої пам'яті Олени Сергіївни Деревніної

e-mail Друк

Пішла з життя Олена Сергіївна Деревнина - вірний хранитель і дослідник бібліотечних фондів, висококласний фахівець бібліотечної справи, великий життєлюб і прекрасна людина.

Присвятивши служінню світу книг понад 50 років, володіючи великими знаннями, ерудицією і величезним досвідом, Олена Сергіївна ділилася теплом своєї душі з багатьма поколіннями читачів, як своєї першої бібліотеки ВПУ 17, директором якої прослужила 30 років, так і Національного університету «Одеська юридична академія».

Олена Сергіївна Деревнина - творча, цілеспрямована особистість, справжній ентузіаст своєї справи, починаючи з перших днів існування бібліотеки Університету, зуміла організувати роботу відділу зберігання книг на високому рівні. Багато досліджень вчених Університету супроводжувала її безмежна відданість своїй справі, помножена на професіоналізм.

Керівництво і співробітники Національного університету «Одеська юридична академія», колектив Наукової бібліотеки висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким Олени Сергіївни Деревніної. Добра пам'ять про неї назавжди збережеться в наших серцях.

Новини університету Світлої пам'яті Олени Сергіївни Деревніної