Стартував новий сезон літніх концертів в Ротонді Міського саду

e-mail Друк

В Ротонді Міського саду поновилися традиційні літні концерти, які проходять за підтримки почесного громадянина Одеси та області, народного депутата України Сергія Ківалова. Учасниками концерту стали найбільш талановиті студенти Національного університету "Одеська юридична академія" та Міжнародного гуманітарного університету, які займаються в Центрі культури. Ці молоді люди приїхали до нас вчитися з різних куточків країни, їх усіх об'єднує Одеса. Вони люблять наше місто і співають про нього.

Одесити давно очікували цього дня, і не дивно: в усьому світі одесити відомі не тільки своїм відмінним почуттям гумору, але й прекрасним музичним талантом.

В основі репертуару учасників літніх концертів - пісні про море, пісні про Одесу. Це улюблені всіма «Шаланды полные кефали», «Мясоедовская», «У Черного моря», «Одесский порт», і кожного разу з'являються все нові і нові хіти. Адже про Одесу написано понад тисячу пісень.

Пісні, що звучать у Ротонди, створюють особливу ауру для того, щоб городяни відпочивали тут, танцювали, веселилися, а ті, хто приїхав в Одесу, розуміли, що Одеса рада їх бачити.

Одеські пісні - це найбільше надбання нашого міста, джерело нашої неповторної культури і відомого на весь світ Одеського колориту, а тому ми неодмінно повинні зберегти їх для майбутніх поколінь. Саме з метою популяризації та збереження одеської пісенної культури народний депутат України Сергій Ківалов виступив з ініціативою проведення вокального конкурсу «Співаю про тебе я, Одесо моя». В цьому році даний конкурс проходить вже вшосте. Підведення підсумків конкурсу на краще виконання пісні про Одесу «Співаю про тебе я, Одесо моя», буде приурочено до Дня міста - 2 вересня 2018 року. Конкурс відкритий, до участі в ньому запрошуються абсолютно всі бажаючі, без обмеження віку і освіти.

Відсутність вікових обмежень стала відмінною рисою і порівняно нового пісенного конкурсу «Пісні біля моря». На одній сцені можуть виступити і сивочолі ветерани, і зовсім юні хлопці, які роблять свої перші кроки у творчій кар'єрі. І хоча це конкурс одеської пісні, в ньому завжди є місце і фольклору, і закордонним композиціям, і авторській пісні.

Відбіркові тури конкурсу «Пісні біля моря» будуть проходити в Ротонді Горсада, а фінал - у Затоці, на базі відпочинку європейського рівня Національного університету «Одеська юридична академія».

Ми хочемо бачити посмішки одеситів. Люди, які прийшли сюди, щиро радіють, співають, танцюють, усміхаються один одному - для нас це найцінніше. Це один з багатьох наших соціальних проектів, які успішно працюють на базі Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету. На цьому майданчику буде проходити відбірковий тур конкурсу «Пісні біля моря». А в середині літа в Затоці відбудеться його фінал. Переможці, звісно, будуть нагороджуватися цінними подарунками, преміями та дипломами, але підняти настрій одеситам - ось головне завдання колективу виконавців, що беруть участь в цьому проекті, і безслідно це не проходить. Тут, в Ротонді Міського саду багато років виступав наш випускник Ігор Онищенко, який сьогодні є солістом Віденської опери. Я радий, що його помітили, коли цей талановитий молодий чоловік співав в Центрі культури університету. Сьогодні, приїжджаючи до Одеси, Ігор завжди відвідує рідний вуз і виходить на майданчик Міського саду, радуючи земляків. - сказав Сергій Ківалов.

Так, що й казати, скільки ліричних і задушевних пісень написано про Одесу, і скількох талановитих вокалістів подарувала світові наша Одеса! Тепер, з початком літнього сезону, такі концерти будуть проходити в Міському саду щосуботи о 19-00. Прийти послухати справжні одеські пісні можуть і одесити, і гості нашого міста.

Новини університету Стартував новий сезон літніх концертів в Ротонді Міського саду